Haber

Şeytan bunu düşünmez! Taksim Bombacısının fotoğrafıyla hamile kadını dolandırdılar!

Taksim İstiklal Caddesi’ne içinde bomba bulunan çantayı bırakarak çok sayıda vatandaşımızın ölümüne neden olan terörist Ahlam Albaşir’in fotoğrafıyla İram asıllı hamile kadın dolandırıldı. 28 yaşındaki Ferahnaz Abdullahi Tamer’in tüm çabaları bir anda boşa çıktı. Tamer, korku ve stresten dolayı erken doğum yaptı.

Kaynak:https://www.youtube.com/watch?v=5k3Pc…

Geçtiğimiz yıl Taksim’de bombalı çanta bırakarak birçok vatandaşımızı katleden Ahlam Albashir’in fotoğrafıyla İran asıllı hamile bir kadın dolandırılmıştı.

Kendilerini polis olarak tanıtan dolandırıcılar, İran asıllı hamile Ferahnaz Abdullahi Tamer’i arayarak, “Göç İdaresi’nden arıyoruz” dedi. Daha sonra Taksim bombacısının evinizde kaldığını tespit ettik. Kadını, “Elinizdeki tüm altınları derhal yakındaki parka getirin” sözleriyle kandırdılar.

Terörist Ahlam Albaşir’in fotoğrafını Tamer’e gönderen dolandırıcılar, “Bu insanlar sizin evinizde misafir olarak kaldılar. Onları beslediniz. Size bir sürü altın, dolar ve sahte pasaport verdiler.” Diyerek yalanlarını işledi. Korkan Tamer’e “Seni diske çekeceğiz” diyerek güvence verdiler.

Buluşacakları parka 11 bilezik, 2 çift küpe, 4 altın küpe ve bir kolye götüren hamile kadın, o anları şu sözlerle anlattı: “Hamileyim. Çok ağırım, koşamıyorum. Bana saldırdı, çantayı aldı ve hızla kaçtı.”

Stres ve korku nedeniyle erken doğum yapan Tamer, Show Haber’e şunları söyledi: “Çocuğumu doğru dürüst emziremiyorum. Geceleri uyuyamıyorum. Mamayla besliyorum. Bir gün yemek alabiliyorum ama ertesi gün alamıyorum. gün, buna gücüm yetmiyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu