Haber

Kuruluşlara genelge gönderildi! Yeniden Refah Partisi 81 ilde kendi adaylarıyla seçime girecek

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Cengiz Güç, 31 Mart 2024’te yapılacak Yerel Yönetim Seçimleri için tüm teşkilatlarının hazır olduğunu belirterek, “Yeniden Refah Partimiz seçimlere kendi logosuyla girecek. Büyükşehirler başta olmak üzere 81 il, 973 ilçe ve 394 beldede adaylar var.” söz konusu.

Zor, partisinin genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında, milli vizyon hareketinin yerel yönetimlerinde ve belediyecilik uygulamalarında ileri bir demokrasi ve medeniyet vizyonunun görüldüğünü belirtti.

“HARGE” ANLAYIŞINI ODAKLANACAKLAR

Milli Görüş hareketinin 1994 yılında devraldıkları belediyelerde insanın, yaşamın ve mekanın uyumunu merkeze alan bir anlayışla halka yakın ve çalışkan bir belediyecilik anlayışı ortaya koyduğuna işaret eden Erdoğan, şunları vurguladı: parti olarak bu motivasyonla 31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak yerel seçimlere hazırlanıyorlar.

Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Cengiz Zor Yeniden

“KENDİ PARTİMİZ VE LOGOMUZLA GİRECEĞİZ”

Zor, “Tüm teşkilatlarımız seçimlere hazır. Yeniden Refah Partimiz, büyükşehirler başta olmak üzere 81 il, 973 ilçe ve 394 ilçede kendi logosu ve adaylarıyla seçime girecek.” sözlerini kullandı.

SİVİL GÖNDERİLDİ

Bugün il teşkilatlarına seçime ilişkin genelge gönderdiklerini belirten Güç, 30 yaş altı gençlerin yanı sıra engelliler, deprem ve sel mağdurları, şehit yakınları ve yakınlarından adaylık başvuru ücreti almayacaklarını kaydetti. Gaziler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu