Haber

Galatasaray’dan dev işbirliği! Aslan dünyaya açıldı

galatasarayBir önceki başkan Burak Elmas döneminde Türkiye’de konuşulan ‘COLUMBUS’ projesi, Dursun Özbek yönetiminde hayata geçirildi.

YAPILAN İLK ANLAŞMA

Sarı-Kırmızılı Kulüp, Bestseller ile ilk anlaşmasını yaptı. Anlaşmaya göre sarı-kırmızılı kulübün ürünleri, 23 ülkede 3 bin mağazası bulunan Bestseller şubelerinde satılacak.

galatasarayAçıklama şu şekilde:

“GSStore, COLUMBUS projesinin uluslararası, sürdürülebilir ve şeffaf üretim amacı doğrultusunda, Bestseller CEO’su Anders Holch Povlsen, Galatasaray SporKulüp Başkan Yardımcısı ve GSStore Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Özgörkey’in konuğu oldu.

Jack & Jones, Veromoda ve Only gibi dev markalara sahip dünyanın önde gelen hazır giyim üretici ve perakendecilerinden Bestseller, 23 ülkede 800 farklı fabrikada üretimi ile 3000’den fazla mağazada hizmet veriyor.

İlk olarak Galatasaray Müzesi’ni ziyaret eden özel konuklarımız, Galatasaray’ın tarihi hakkında bilgi sahibi olurken, farklı branşlarda kazandığımız kupaları yakından inceleme fırsatı buldular. Görüşmelerin ardından stadımız da ağırlanan misafirlerimize Galatasaray tarihini anlatan kitap ve Başkan Yardımcısı Cemal Özgörkey tarafından futbol takımımızın imzaladığı forma hediye edildi.

Son olarak özel misafirlerimiz Lider Dursun Aydın Özbek ile görüşmeye geldi. Kısa sohbetin ardından günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

Danimarka merkezli Bestseller, ülkemizde yaşanan deprem felaketinde Galatasaray Spor Kulübü’nün düzenlediği yardım kampanyasına destek veren ilk uluslararası marka olarak öne çıktı.

Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Cemal Özgörkey, COLUMBUS projesinin planlanan bir adımı olan bu iş birliğinin hızla hayata geçeceğini ve GSStore’un değişen vizyonuna ve yenilenen yapısına büyük katkı sağlayacağını belirtti. çaba göstereceklerini söyledi.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu