Haber

Belediye Başkanı Muhittin Böcek Muhtarlar Günü’nü kutladı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Muhtarlar Günü’nü kutladı. Önder Muhittin Böcek, “meslektaşlarım” dediği muhtarlarla Antalya’ya hizmet etmekten mutluluk duyduğunu belirterek, “El ele çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Batı Akdeniz Muhtarlar Federasyonu ve Antalya Muhtarlar Derneği Lideri Nazif Alp, Muratpaşa Muhtarlar Derneği Lideri Ahmet Akcan, Kepez Muhtarlar Derneği Lideri Süleyman Kabaağaç, Döşemealtı Muhtarlar Derneği Lideri Alkan Altun, Manavgat Muhtarlar Derneği Lideri Tahsin Yılmaz ve Kadın Muhtarlar Derneği Antalya Temsilcisi Hülya Bozkurt, 19 Ekim Muhtarlar Günü kapsamında Önder Muhittin Böcek’i ziyaret etti.

BİRLİKTE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Önder Muhittin Böcek, 29 yıllık siyasi hayatı boyunca muhtarları her zaman meslektaş olarak gördüğünü belirterek, “Sizlerle birlikte olmaktan, sizlerle çalışmaktan onur duyuyorum. Şehrimize birlikte hizmet etmekten gurur duyduğum meslektaşlarımın Muhtarlar Günü’nü kutluyor, hizmetlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. El ele çalışmaya devam edeceğiz dedi.

BAŞKANLARA GÜÇLENDİRME

Antalya Muhtarlar Derneği Lideri Nazif Alp de kendilerine verdiği destekten dolayı Lider Böcek’e teşekkür etti. “Muhtarlar olarak mahallelerimizin hizmetleri konusunda köprü görevi görüyoruz” diyen Alp, şöyle devam etti: “Şu ana kadar kamu kurumlarıyla, ilçe belediyelerimizle ve Büyükşehir Belediyemizle herhangi bir sorun yaşamadık. Ne zaman arasak size ulaşabiliyoruz. “Her zaman sizinle çalışmak istiyoruz.”

ANTALYA İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Başkan Böcek, Döşemealtı Muhtarları Derneği Lideri Alkan Altun’un öncülüğünde, Döşemealtı Kaymakamı Nuri Özder, Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, muhtarlar derneği liderleri ve muhtarların katılımıyla düzenlenen 19 Ekim Muhtarlar Günü kutlama programına da katıldı. Önder Böcek burada yaptığı konuşmada, “913 mahalle muhtarlarımızla 4,5 yıldır Antalya için çalışıyoruz. Demokrasinin temel taşı olan muhtarlarımızla birlikte hareket ediyor, şehrimizin sorunlarını birlikte çözüyoruz. “Sevgili yol arkadaşlarıma hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

akhisarhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu