Haber

ABD’li kadın sevgilisinin yeğeni olduğunu DNA testiyle öğrendi

ABD’de bir kadının hayatı, erkek arkadaşının aslında yeğeni olduğunu öğrenince alt üst olur. Biyolojik anne ve babasını tanımadığı için sevgilisinden DNA testi yaptırmasını isteyen kadın, yapılan test sonucunda aslında ‘teyzesi’ olduğunu öğrendi.

SEVGİLİSİNİN ANNESİ YILLAR ÖNCE GİTTİ

ABD’de bir kadın, kendi ailesini tanımadığı için uzun süredir sevgilisi olan Miguel’den DNA testi yaptırmasını istedi. Yapılan testin ardından kadın, sevgilisinin yıllar önce evden kaçan ablası Vanessa’nın oğlu olduğunu öğrendi.

Reddit’te yaşadıklarını paylaşan bayan, “Miguel’in olayı şu ki o evlat edinilmiş, bunu hayatı boyunca biliyor. Kız arkadaşımın akrabam olduğunu yeni öğrendim ve ne yapacağımı bilmiyorum. Sadece ben, Miguel ve doktorumuz biliyor.” Hanımefendi, hamile olduğu ve yakında doğuracağı kızında genetik bir sorun olabileceğinden endişe ediyor.

“ONU GERİ İSTİYORUM, HALA AŞKIZ”

Yaşadığı sıkıntıyı doktorla görüşen bayan, doğmamış çocuğunda herhangi bir sorun gözlemlenmediğini ancak artık çiftin ilişkisinin tehlikede olduğunu söyledi. Kafa karışıklığından bahseden bayan, “Miguel şu anda bir otelde kalıyor, ama onu gerçekten geri istiyorum. Hâlâ aşığız” dedi. dedi.

borcka-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu