Haber

Trabzonspor’un 2021-2022 Sezonu Şampiyonluğunu Anlatan ‘İnançlı Şampiyon’ Filminin Basın Lansmanı

Trabzonspor’un 2021-2022 sezonu şampiyonluğunun konu edildiği “İnançla Şampiyon” filminin basın lansmanı anlatılıyor.

Trabzonspor’un 2021-2022 dönemi şampiyonluğuna bahse konu olan “İnançla Şampiyon” belgeseli beyaz perdede seyirciyle buluşuyor. Sinemada Trabzonspor’un devre ortası ve maç sonundaki maçlarından görüntüler, deplasmanlar, taraftar hikayeleri ve bordo-mavili kulübün efsaneleriyle yapılan özel röportajlar yer alıyor.

Yapımcılığını Serdar Şen’in üstlendiği filmin yönetmenliğini Bedran Güzel üstleniyor. Trabzonspor’un şampiyonluk döneminde #Mutluluğa Sıkıştır sloganıyla gündem yaratan Yayla Çocukları reklam filminin de yönetmenliğini yapan Güzel, Kristal Elma’da 3 dalda birincilik ve 2 dalda Felis ödülüne layık görüldü. Felis Ödülleri.

Film gösterilmeden önce basın mensuplarına açıklamalarda bulunan filmin yapımcısı Serdar Şen, buranın bir Trabzonspor sineması olduğunu söyleyerek söze başlayıp, “Tarihimizin kuruluşundan bu yana bu günlere nasıl geldik? , şampiyonlukları nasıl kazandık, izleyince bayılacağınız bu sinemayı hep birlikte izleyeceğiz. Sinema aslında geç kalmıyor. “Maalesef böyle bir algı var. Gerçek zamanlı ve kıyamet gününde vizyona girmesini planladığımız bir yerdeyiz. Aslında bir belgesel film yaptık. Trabzonspor’un tarihini anlatan bir sinema yaptık ve maalesef insanlarda şampiyonluk belgeseli beklentisi var. Daha doğrusu izledik. Hepimizin hafızasında bu görüntü vardır. O zamandan beri bir buçuk yıl geçti. Bu nedenle doğru zamanda olduğumuzu düşünüyoruz. İnanın on yıl sonra izlediğinizde çok daha güzel bir film yaptığımızı göreceksiniz. İzlediğiniz zaman siz ve seyirci ne demek istediğimi anlayacaksınız. Binlerce dakikalık belge. Dönem başı itibariyle her şeyi çekmeye başladık. Aslında Trabzonspor’un şampiyon olacağına hep birlikte inandık. O sezon bitene kadar her an her şeyi çektik. Dijital Platformda da yer almak gibi bir niyetimiz var. Ama sinemanın başka birçok duygusu var ve bizim için o kadar organik ve duygusal bir iş oldu ki, tüm hayranlarımız ve rakip oyuncu kadrosunun hayranları için sinemada izleyecek ve sevecek bir şeyler var.”

“İnançla Şampiyon” belgeseli 4 Ağustos Cuma günü Trabzon’da, 15 Eylül Cuma günü ise tüm Türkiye ve Avrupa’da gösterilecek. – TRABZON

haber-caybasi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu