Haber

The Crew 3 Motorfest duyuruldu! İşte bilmeniz gereken her şey

The Crew serisinin son oyunu The Crew Motorfest’in haritası bu kez Hawaii’nin O’ahu adasından esinlenerek tasarlandı. The Crew 2 ile karşılaştırıldığında, yeni oyundaki harita biraz daha küçük görünüyor.

THE CREW 3 RESMİ DUYURULDU

Ubisoft The Crew 3’ün bir sızıntının kurbanı olarak geliştirildiği sızdırıldı. Geçtiğimiz günlerde The Crew’un resmi Twitter hesabından yapılan duyuru ile The Crew 3’ün duyurulacağı aktarılmıştı. Ubisoft’un YouTube hesabında yayınlanan yeni görsel ile bir sonraki The Crew oyunu The Crew Motorfest duyuruldu.

THE CREW 3 MOTORFEST ÇIKIŞ TARİHİ

The Crew Motorfest için çıkış tarihi olarak bu yıl gösterilirken şu an net bir tarihi yok. The Crew 3 Motorfest, 2023’te PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S ve Amazon Luna için başlayacak.

EKİP 3 MOTOR FESTİ HAKKINDA

Ubisoft’un internet sitesinde The Crew Motorfest ile ilgili şu sözler yer aldı:

“Crew Motorfest, onu serideki en iyi açık dünya aksiyon-sürüş deneyimi haline getirmek için The Crew serisinin mirasına dayanıyor.

Honolulu’nun kentsel sokaklarında yarışmaya, küllü volkanik yamaçlardan aşağı inmeye, yemyeşil yağmur ormanlarının derinliklerinde maceraya, dolambaçlı dağ yollarında drift yapmaya veya sadece güneşli kumsalda dinlenmeye hazırlanın.”

CREW MOTORFEST HAWAII’DE GEÇECEK

Yayınlanan fragman ile serinin yeni oyunu The Crew Motorfest’in Hawaii’nin O’ahu adasında geçeceği duyuruldu. “Oyunun kalbinde yer alan unutulmaz otomobil kültürü festivali Motorfest, Hawaii takımadalarının bir modülü olan güzel O’ahu adasında yer almaktadır. Yüzlerce direksiyonun arkasındaki bu keyifli yeni oyun alanını keşfetmek için tek başınıza veya grubunuzla gelin. efsanevi araçların.” kelimeler yer aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu