Yaşam

Sinemanın Kralı ve Kraliçesi Yarışması Sonuçlandı

Son dönemde Vizyon Prodüksiyon, Bonart Ajans ve Av. Kasım Aksoy işbirliğiyle düzenlenen “6. Sinemanın Kral ve Kraliçesi Yarışması”nda kraliçe tacını 21 yaşındaki Pınar Deniz takarken, “Kral” unvanını ise 19 yaşındaki üniversite öğrencisi Doğukan Navdar kazandı.

Yarışmada Samira Hoca ve Serhat Özer ikinci olurken, Ela Yılmaz ve Oğulcan Yaşar üçüncülük kazanarak oyunculuk eğitimi almaya hak kazandı.

Derece alan altı genç isim, sinema ve dizi oyuncusu olarak sektöre girmek için Tümay Özokur Akademi’de eğitimlerine devam ediyor.

Öte yandan kendilerini tanıtmak amacıyla imaj çalışmaları yapan 6 genç, ünlü moda fotoğrafçısı ve yönetmen Sertan Öksüz’ün objektifi karşısına geçti.

Şişli Studio Barbar’da gerçekleştirilen çekimlerde set kartları ve görüntüleri çekilen aday oyuncuların saç ve makyajları Vural Mehmet Başar yönetimindeki Altıer Akademi ekibi tarafından yapıldı.

Oldukça keyifli geçen çekimler sırasında eğlenen genç yetenekler, “Hayalleriniz birer birer gerçek oluyor. Kısa sürede çok yol kat ettik. Çok ve disiplinli bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz.”

of-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu