Haber

Osman Nuri Kabaktepe’den CHP’ye sert tepki: Örtülü sömürgeciliğin temsilcisi!

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, ÜLKE TV’de yayınlanan Akşama Doğru programında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Osman Nuri Kabaktepe’nin açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

Hiçbir teröristin Türk siyasetini belirleme hakkı yoktur.

28 Mayıs’ta milletimiz tercihini kardeşlikle yapsın. Manipülatif söylemler Türk siyasetinde hiçbir zaman karşılık bulmadı.

“İLERİDE OLDUĞUNU SÖYLEDİN!”

Seçim gecesi televizyona çıkıyorsunuz ve kazanacağınızı söylüyorsunuz. Sonra belediye başkanlarınızdan ikisini görevden alıyorlar ve biri kazandık diyor, diğeri öndeyiz diyor. İmamoğlu ben saçmalamayı sevmem ama o gün söylediği her şey saçmalık diyor. Sonra dilek tuttuk diyorlar.

CHP iç çekişini kendi karakteriyle resmediyor. Seçmen gerçeklerden etkilenir. Sağlığınız, kültürel politikanızdan etkilenir. Seçmeni yönlendirerek bir şey elde edemezsiniz. Seçmeniniz her şeyi görüyor ve farkında.

Türk savunma sanayisi çok konuşuluyor. Savunma sanayi iki şey geliştirir. Bağımsızlığı geliştirir. Ne kadar çok gelişirseniz, o kadar tam bağımsız hale gelirsiniz. Ana şey nedir? Savunma Sanayii işleri yüksek teknoloji işleridir. Bu, bir üst lige çıkmanızı sağlar.

Onlara dokunmaktan bahsediyorsun. Bizimkiler görüyor.

İlginç bir şey var. Milletimizin başarılarından rahatsızlar. Bu bir vekalet zihniyetinin işidir. Başkanımız TCG Anadolu’yu bahçesine sokmayacak!

CHP’nin Türkiye’de temsil ettiği zımni sömürgeciliğin temsilcisidir.

KILIÇDAROĞLU’NUN SEÇİM STRATEJİSİ

Bir yanda HDP takviyeleri, bir yanda milliyetçi söylemler. Türkiye’nin geleceğine dair bir vizyonları, projeleri yok.

Sayın Kılıçdaroğlu ve ittifak ortaklarının Türkiye’yi yönetmek için bir araya geldiklerini düşünmüyorum. Tayyip Erdoğan’sız Türkiye taahhüdüne karşı oturdukları için bir araya geldiler. Öyleyse ne olursa olsun git!

CHP’DE MÜCADELE!

Bu siyasi düzlemde Kılıçdaroğlu’nun parti içindeki iç çekişmesi 28 Mayıs’a ertelendi. Seçimden sonra da devam edecek.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu