Haber

Melis İşiten’in Ağır Yaralanan ve Ameliyata Alınan Sergen Deveci ile İlgili Paylaşımı Hepimizi Duygulandırdı!

Geçtiğimiz günlerde hepimizi yasa boğan bir kaza yaşandı; hepiniz biliyorsunuz esasen… Tiyatro oyuncularını taşıyan minibüs Amasya’da feci bir kaza yaptı ve üç kişi hayatını kaybederken birçok tiyatro oyuncumuz da yaralandı ne yazık ki! 

Kazadan ağır yaralı olarak kurtulan Sergen Deveci ise ambulans uçakla İstanbul’a getirilerek dün ameliyata alındı. Birebir tiyatro oyununda yer alan ve kazadan daha hafif yaralarla kurtulan Melis İşiten’den, Sergen Deveci ile ilgili bir paylaşım geldi!

“Baş Belası” adlı tiyatro oyunu ekibini taşıyan minibüsün yaptığı feci kaza sonrası Tolga Güleryüz, Özgür Karataş ve Burak Topçu hayatını kaybederken; Melis İşiten, Ceyhun Yılmaz ve Sergen Deveci’nin de ortalarında olduğu 8 kişi yaralanmıştı…

Melis İşiten ve Ceyhun Fersoy kazadan hafif yaralarla kurtulurken, Sergen Deveci boynunda ve omurgasında meydana gelen kırıklar yüzünden ağır yaralanmıştı.

Yapılan müdahalelerin akabinde hayati tehlikeyi atlatan genç oyuncu, ambulans uçakla İstanbul’daki özel bir hastaneye getirilmişti.

Herkes Sergen Deveci’nin güzel haberlerini beklerken, Deveci’nin İstanbul’daki hastaneden birinci imajları paylaşılmış; köpeği Sherlock ile buluşması yüreklerimizi ısıtmıştı.

Dün birinci açıklama Sergen Deveci’nin sevk edildiği hastanenin doktoru Uzm. Dr. Özgür Şamilgil’den gelmiş, Şamilgil; “Sergen Deveci’nin boynunda ve omurgasında kırıklar olduğunu, ameliyata alınacağını” söylemişti.

“Morali gayet yerinde, espriler yapıyor. İyi olacağına inanıyor.” diyen Şamilgil, “Umarım ameliyat da başarılı geçecek. Tüm dileklerimiz onun iyileşmesi yönünde” açıklamasında bulunmuştu.

İşte bugün Sergen Deveci ile tıpkı tiyatro oyununda yer alan ve birebir kazadan hafif yaralarla kurtulan Melis İşiten’den bir paylaşım geldi…

İşiten bu duygusal paylaşımında ameliyatın bittiğini duyurdu!

“Beraber her gün daha iyi olma vakti” diyen Melis İşiten, hepimizi duygulandırdı…

Umarız genç oyuncu en kısa müddette sıhhatine kavuşur…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu