Haber

Karabağlar Ülkü Ortaokulu kız futbol takımı başarılarıyla Karabağlar Belediye Başkanını ziyaret etti.

Kocaeli10-16 Haziran tarihleri ​​arasında İstanbul’da düzenlenen Yıldızlar Türkiye Şampiyonası’nda 2. olan Karabağlar İdeal Ortaokulu kız futbol takımı kupalarıyla Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu’yu ziyaret etti.

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, öğrencilerin ziyaretten çok memnun kaldıklarını belirterek, “Başarılarınızın devamını dilerim. Futbol gibi bir branşta ödül almış olmanız son derece sevindirici. Karabağlar Belediyesi olarak biz de spora destek olmaya çalışıyoruz. , kültür sanat Atatürk Gençlik ve Spor Merkezimizin inşaatı hızla ilerliyor. Tesis bittiğinde size tahsis edeceğiz” dedi.

Çocukları tebrik ederek başarılarından dolayı bisiklet hediye eden Önder Selvitopu, “Sporda mağlubiyet kadar mağlubiyet de vardır. Önünüzde uzun yıllar var. Azminizi kaybetmeyin ve aynı yolda çalışmaya devam edin.” yol.”

Okul Müdürü Ali Gür de Lider Selvitopu’ya takviyeleri için teşekkür etti.

Çocukların Belediye Başkanı Selvitopu’ya Atatürk tablosu hediye ettiği ziyarette, Karabağlar Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Aydoğan, beden eğitimi öğretmenleri İbrahim Ulukapı ve Diren Yalçın ile Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Nuri Bekece de yer aldı.

Kaynak: ANKA / Spor

haberergani.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu