Ekonomi

İstanbul dünyanın havacılık başkenti olacak

İSTANBUL (IGFA) – 4-6 Haziran tarihleri ​​arasında gerçekleşecek olan etkinlik, IATA’ya üye 300’den fazla havayolundan bölümün üst düzey liderlerinin yanı sıra önemli hükümet yetkilileri, stratejik ortaklar, ekipman tedarikçileri ve medyayı bir araya getiriyor.

IATA Genel Müdürü Willie Walsh ” 5 Haziran Pazartesi günü İstanbul, dünyanın havacılık başkenti olacak. Havayolları, bölümün COVID-19’dan kurtulma sürecini gözden geçirecek, daha sürdürülebilir bir geleceğe giden yolu planlayacak, çağdaş perakendeden ileri teknolojiye kadar verimliliği artırmak için teknolojinin sunduğu fırsatları tartışacak. kolaylıklar ve karşılaştıkları ortak düzenleyici zorluklar. “Anlamak için bir yer olacak. Havacılık değerlidir. Jeopolitik ayrımlar derinleşse bile dünyayı birbirine bağlamak, karlı, güvenilir, verimli ve sürdürülebilir havayolları gerektiren hayati bir görevdir. Bu Genel Konseyde alınacak kararlar, daha etkin küresel temas için tarafları belirleyecektir.”

Pegasus Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı ve IATA Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet T. Nane, Genel Kurul’a ilişkin yaptığı değerlendirmede, “Sektör ortaklarımızı şehrimiz İstanbul’da ağırlamaktan büyük gurur duyuyoruz. Bu yıl Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılında 100 uçaklık filomuza hatasız ilerliyoruz.IATA Genel Heyeti için herkesi buraya bekliyoruz.Havacılık Türkiye insanına yardım için ön plana çıktı. Şubat ayındaki trajik şoktan sonra yeniden inşa.. Artık havacılık, 2050 yılına kadar net sıfır karbon CO2 hedefimize giden gerçek yolumuz, şubemizin çeşitliliği Operasyonel toparlanmamızla ilgili hayati zorlukları ve derinliklerden diğer birçok yönü tartışmak için bir toplantıya geliyoruz COVID’in.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu