Haber

Hepsi tek tek konuşacak! Millet İttifakı’nın İstanbul mitingi bugün saat 17.00’de.

Cumhurbaşkanları ve siyasi partiler seçime sayılı günler kala çalışmalarını hızlandırdı. Cumhurbaşkanlığı adayları günde birkaç kez miting yaparken, bugün Millet İttifakı’nın büyük İstanbul mitingi. Maltanda yapılacaktır.

TÜM BAŞKANLAR, İMAMOĞLU VE SLOW DA KONUŞACAK

Saat 17.00’de başlayacak mitingde Millet İttifakı Başkan Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanı sıra diğer 5 ittifak ortağı siyasi parti lideri, Başkan Yardımcısı adayları Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş birer konuşma yapacak.

EN KALAK ralli OLMASI BEKLENİYOR

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu şunları söyledi: Malta Miting alanında adalet yürüyüşünün ardından adalet mitingimizi gerçekleştirdik. Maltepe ruhu ve adalet duygusuyla tüm İstanbulluları ağırlayacağız. Öfke, ayrımcılık, kutuplaşma, yalan, nefret söylemi olmayacak.”

BU YOLLAR KAPALI OLACAK

Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından Maltepe Etkinlik Alanı’nda gerçekleştirilecek ralli ile ilgili trafik açısından alınan güvenlik tedbirleri kapsamında sabah saat 06:00 itibariyle Maltepe’de trafiğe kapatılacak yollar şu şekilde sıralanıyor: İstanbul Emniyet Müdürlüğü:

“Turgut Özal Bulvarı (Maltepe – Kartal Sahil Yolu) (Küçükyalı Maltepe Evlendirme Dairesi önü ile Kartal Çanakkale Sokak Kavşağı arasındaki kısım) ve bu sokağa çıkan tüm sokaklar.” Kapanan yollara alternatif olarak kullanılacak güzergâhlar ise D-100 Karayolu ve Kemeraltı Caddesi.

celtikhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu