Haber

Başarılı Oyuncu Ezgi Mola Hayatını Kaybeden Köpeği Kuki’ye Ettiği Duygusal Vedayla Yürek Burktu

En son Günahsızlar Apartmanı isimli dizide Safiye karakteriyle karşımıza çıkan ünlü oyuncu Ezgi Mola, akabinde Erşan Kuneri dizisinde tam zıddı bir karakter olan Alev’e hayat vererek herkesi kendine hayran bırakmıştı. Hayvanlara olan düşkünlüğüyle de bilinen sevilen oyuncu Mola, bu kez köpeği Kuki’yi kaybettiğini duyurduğu paylaşımıyla yürek burktu. Gelin o paylaşıma birlikte bakalım… ??

Oyunculuğuyla olduğu kadar hoşluğuyla de kalpleri fetheden başarılı oyuncu Ezgi Mola’yı tanımayan yoktur.

Kendine has tarzıyla ve espirili mizacıyla sık sık yüzleri güldürmeyi başaran güzel oyuncu, rol aldığı yapımlarda gösterdiği performansla da adeta izleyicileri ekranlara kilitliyor.

Masumlar Apartmanı dizisinin ardından Netflix’te yayınlanan Erşan Kuneri isimli dizide Alev karakterine hayat veren Mola, tekrar kendine hayran bırakmıştı hatırlarsınız ki.

Sosyal medyayı faal kullanan ünlü isim başta hayvanlar olmak üzere pek çok mevzuda hassaslığıyla da göz önüne çıkıyor.

Daha evvel köpeği Suşi’yi kaybetmenin acısıyla sarsılan Mola, bir süredir hasta olan köpeği Kuki’yi de kaybettiğini toplumsal medya üzerinden takipçilerine duyurdu.

Köpeğiyle fotoğraflarını paylaşan Mola gönderisine “Selam söyle Suşi’ye! Ben napıcam şimdi Kuki…” yazarak herkesi hüzünlendirdi.

Ezgi Mola’nın paylaşımına kısa sürede binlerce destek mesajı gelirken birçok ünlü isim de Mola’ya baş sıhhati diledi.

Biz de Ezgi Mola’ya buradan baş sıhhati diliyoruz.?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu