İş

AXA Sigorta’da Kıdemli Randevuları

AXA Sigorta’da 2018 yılından bu yana Satış ve Pazarlama Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi görevlerini başarıyla yürüten Firuzan İşcan görevinden emekli oldu.

Yeni dönemde AXA Sigorta Bireysel Teknik ve Sağlık Lideri ve Murahhas Üyesi Sanem Çıngay Buçukoğlu; Satış, Pazarlama ve Sağlık Lideri ve İcra Kurulu Üyesi, AXA Sigorta Kurumsal Teknik ve MIS Lideri ve İcra Kurulu Üyesi Barış Altın, Teknik Lider ve İcra Kurulu Üyesi olarak görevine devam edecek.

2018 yılından itibaren AXA Sigorta Satış ve Pazarlama Lideri ve Murahhas Üye olarak görev yapan Firuzan İşcan, 1 Ağustos’un prestijiyle görevinden ayrılma kararı aldı.

 

Sanem Çıngay Buçukoğlu Satış, Pazarlama ve Sağlık Lideri ve İcra Kurulu Üyesi Olarak Atandı

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü’nden mezun olduktan sonra Lancaster Üniversitesi’nde Ekonomi ve Cass Business School’da Aktüerya üzerine yüksek lisans yapan Sanem Çıngay Buçukoğlu; Koç Allianz Türkiye Bireysel Teknik Küme Müdürü, Ergo Sigorta Aktüerya, Bireysel ve Sağlıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı, Groupama Sigorta Teknik ve Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. 1 Ağustos’un prestijiyle Buçukoğlu, Satış, Pazarlama ve Sağlık Lideri ve Murahhas Üye olarak yeni görevine başlayacak.

 

Barış Altın Teknik Lider ve İcra Kurulu Üyesi Olarak Atandı

Söz konusu değişiklik ile AXA Sigorta Kurumsal Teknik ve MIS   Başkan ve İcra Kurulu Üyesi Barış Altın, bireysel ve kurumsal fabrikaları tek çatı altında yönetmek üzere AXA’daki kariyerine Teknik Lider ve İcra Kurulu Üyesi olarak devam edecek. Barış Altın, Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra Yeditepe Üniversitesi’nde İşletme ve Ekonomi yüksek lisansını tamamlamıştır. Uluslararası İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini üstlendi. Altın, 1 Ağustos’un prestijiyle Teknik Lider ve Yürütme Konseyi Üyesi olarak yeni görevine başlayacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-dinar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu